Visos kategorijos
sidebanner.jpg

Blogas

Pagrindinis puslapis>Blogas

„JIMMY“ išleidžia „PowerWash HW8 Pro“ belaidį dulkių siurblį ir poveržlę, kad užkariautų nešvarų grindų valymą

Leidėjas: Išleidimo laikas: 2021-06-21

Šis išmanusis grindų valiklis siurbia ir plauna vienu judesiu, perpus sutrumpindamas jūsų valymo laiką
01 - 副本

Paprasčiausias galvojimas apie tai, kad po įtemptos dienos ar varginančio maisto ruošimo šluojantis ir šluojantis po grindis buvo didelis galvos skausmas. JIMMY puikiai žino kasdienius valymo iššūkius, su kuriais visada bijome susidurti. Lipnios netvarkos ir išdžiūvę naminių gyvūnėlių plaukai bei didelės dalelės ant kietų grindų užima daug laiko ir jų negalima lengvai ir greitai padaryti naudojant tradicinį šluostę ir dulkių siurblį. Norėdami kovoti su tuo, JIMMY pristatė naują išmanusis belaidis vakuuminis ir plovimo įrenginys JIMMY PowerWash HW8 Pro, pasiūlyti naują lengvą patirtį visiems valymo iššūkiams.


„JIMMY“ „viskas viename“ belaidis „PowerWash HW8 Pro“ siurbia, plauna ir šveičia grindis tuo pačiu metu ir iškart išdžiovina grindis nepalikdamas dėmės. Šis išmaniu varikliu veikiantis vakuuminis ir plovimo įrenginys leidžia jums brangiai kontroliuoti vandens purškimo tūrį ir padėtį, todėl jūsų raginimas nuspręsti, kada išsiurbti, kada plauti ir šveisti vandeniu ir valymo tirpalu. Unikalus išorinio purškimo išleidimo angos dizainas daro purškimą matomą ir tiesiai purškia vandenį ant norimų vietų, kurios po plovimo palieka kuo sausesnę grindį.


Sukurtas giliai valyti visų rūšių purvą ant įvairaus paviršiaus, universalus „JIMMY HW8 Pro“ pasižymi galingu bešepetėliu varikliu, kuris labai siurbia, kad lengvai pašalintų sunkias, įstrigusias netvarkas ar kasdienines grindų valymo problemas, tokias kaip riebalai, pieno kavos dėmės, naminių gyvūnėlių plaukai, trupiniai ir kt. Tai idealiai tinka valyti virtuvę, vonios kambarį, svetainę ir bet kokią kitą kietą vietą paviršiaus, įskaitant medines grindis, plyteles, marmurą, vinilą ir kt.

02 - 副本

Išmanusis įmontuotas LED ekranas rodo informaciją realiuoju laiku, įskaitant maitinimo nustatymą, akumuliatoriaus energiją, valymo režimą ir primena, kad reikia užpildyti švarų arba nešvarų vandenį. Kai valymas bus baigtas, padėkite poveržlę ant įkroviklio pagrindo, vienu mygtuko paspaudimu mašina persijungs į savaiminio valymo režimą, kad automatiškai nuplautų šepetėlį. „JIMMY PowerWash HW8 Pro“ yra su keičiama ličio baterijų paketu, kuris ilgesnį laiką veikia 35 minutes, todėl vienu įkrovimu galima užbaigti viso namo valymą.


Apie JIMMY

„JIMMY“ yra „KingClean Electric Co., Ltd“ prekės ženklas, pasišventęs kuriant aukštos kokybės sveiką gyvenimo būdą pasauliniam vartotojui. Nuo pat įkūrimo 27 m. „KingClean Electric Co., Ltd“ 1994 metus koncentruojasi į aplinkos valymo pramonę ir 17 metų nuo 2004 m. Yra vienas didžiausių dulkių siurblių gamintojų, kuris karštus produktus parduoda Rusijai, Italijai, Malaizijai, Tailandui. , Lenkija, Turkija, Turkija, Danija, Anglija, Prancūzija, Vokietija, Ispanija, Portugalija, Dubajus, Korėja, Japonija, Brazilija, Peru ir kt. Bendrovė turi daugiau nei 700 mokslinių tyrimų ir plėtros inžinierių, teikia novatoriškas grindų priežiūros priemones per nuolatines technologines naujoves.

prenumerata

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Sekite mus

Mes norime iš jūsų išgirsti