Visos kategorijos
sidebanner.jpg

Blogas

Pagrindinis puslapis>Blogas

Jimmy išleidžia „Super Suction King“ JV85 Pro dulkių siurblį

Leidėjas: aut Išleidimo laikas: 2021-03-01

„Kingclean“ prekės ženklo „Jimmy“ specializacija - buitinių elektrinių prietaisų tyrimai, plėtra ir gamyba. Turėdamas daugiau nei 26 metų patirtį pramonėje, 750 dizainerių ir 1300 patentuotų technologijų, jis pirmauja pasaulyje gamindamas 55% didelio efektyvumo ir 100,000 XNUMX aps./min greičio skaitmeninį variklį be šepetėlių. Jimmy visada vedė dulkių siurblių technologijas.

reklaminė juosta1920x720

Jimmy yra įsipareigojęs įgalinti galutinius vartotojus teikdamas patogiausius, efektyviausius ir išsamiausius valymo sprendimus. „Jimmy JV85 Pro“ buvo sukurtas tik tuo tikslu.

Tarp gausios dulkių siurblių kolekcijos naujausias kartojimas „JV85 Pro“ turėtų būti galingiausias pasaulyje rankinis dulkių siurblys. Pasižymi nuostabia 200AW įsiurbimo galia ir baterijos veikimo laiku iki 70 minučių. Užpatentuota Jimmy horizontalaus ciklono technologija daro ją geriausia savo klasėje. Be to, lankstus metalinių vamzdžių dizainas leidžia lengvai valyti po baldais. Be abejo, „Jimmy JV85 Pro“ sukels revoliuciją namų ūkiuose, suteikdamas stipriausią siurbimo galią.

200AW siurbimo galia

Jimmy 550W bešepetinis skaitmeninis variklis ir patentuotas horizontalaus ciklono dizainas JV85 Pro suteikia maksimalią 200AW įsiurbimo galią, naudodamas nuosekliausią ir stipriausią siurbimą, kuris be jokių pastangų pašalina net atkakliausias šiukšles. 

70 min. Darbo laikas

Įmontuotos 8 * 2500mAh baterijos „Jimmy JV85 Pro“ aprūpina didelio efektyvumo variklį beprecedentėmis 70 minučių su visu įkrovimu, kurio pakanka 200m2 plotas.

Lankstus metalinis vamzdelis

Metalinis vamzdis turi vyrį viduryje, kuris padeda valytojui valant konkrečias vietas automatiškai judėti skirtingais kampais. Labai svarbu valyti giliuose ir sunkiai prieinamuose kampuose ar kraštuose. Vartotojai galės lengvai valyti už kampų ir po baldais.

Specializuoti volelių šepetėliai 

„JV85 Pro“ komplekte yra elektrinis grindų šepetys ir kiliminis šepetys.
Grindų šepetys naudoja tiek minkštus, tiek kietus plaukus, kad surinktų dulkes ir nuvalytų žemę purve. Kilimu padengtas šepetys turi nailono gumos juostų mišinį, kuris ypač efektyviai sugeria plaukus ir gilių kilimų likučius.

Motyvacija visada buvo ta, kad „Jimmy JV85 Pro“ turėtų būti kiekvienuose namuose, todėl jis buvo atitinkamai įkainotas. Ir jei vartotojai mėgsta turėti naujausius ir geriausius prietaisus savo namuose, jiems patiks „Jimmy JV85 Pro“ dulkių siurblys. 


prenumerata

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Sekite mus

Mes norime iš jūsų išgirsti