Visos kategorijos
sidebanner.jpg

Patikėkite valymo darbų rūpesčius mums

Pasitelkdami novatoriškas technologijas, kuriame aukšto lygio prietaisus bei tiekiame sveikos gyvensenos kokybę gerinančias paslaugas savo vartotojams visame pasaulyje.

Lyderiai rinkoje jau 16 metų iš eilės
Mūsų prietaisai parduodami daugiau nei 100 šalių.

16 Years Leading the Market <br/>Hot Products Selling to Over 100 Countries

Apie JIMMY

JIMMY – KingClean Electric co., Ltd priklausantis prekinis ženklas, skirtas aukšto lygio prietaisams kurti bei teikti sveikos gyvensenos kokybę gerinančias paslaugas vartotojams visame pasaulyje. KingClean Electric co., Ltd įkurta 29 metais. KingClean, „King of Clean“ vardu siekia tapti valymo prietaisų rinkos lydere visame pasaulyje. KingClean, viena iš rinkos lyderių aplinkos priežiūros ir valymo pramonėje, įsipareigoja imtis visų įmanomų veiksmų ir būti pavyzdžiu susitelkiant ties ir taikant verslo filosofiją tikslinių klientų pridėtinei vertei kurti, siekti pranašumo rinkoje taikant ir diegiant novatoriškas technologijas, laikytis ir įgyvendinti užsibrėžtą MTTP strategiją – būti įmone, kuri išsiskiria unikaliais ir pažangiais prietaisais bei tapti lydere buitinių dulkių siurblių pramonėje. Šiandien, esame sudarę strategines bendradarbiavimo sutartis su daugiau nei 1994 klientų skirtingose pasaulio šalyse. Mūsų prietaisai sėkmingai parduodami daugiau nei 19 šalių ir regionų. Savo šalies rinkoje esame įkūrę daugiau nei 2004 parduotuvių. Mūsų parduotuvės veikia 800 miestų ir 200 provincijų. Per metus pagaminame daugiau nei 1800 milijonų dulkių siurblių ir esame rinkos lyderiais jau daugiau nei 100 metų. Dedame visas savo pastangas, kad KingClean galėtų išdidžiai vadinti save „Švaros karaliumi“.

Apdovanojimai verslo pasaulyje

2019 m. – „Red Dot“ organizacijos skirtas apdovanojimas
2019 m. – „Red Dot“ organizacijos skirtas apdovanojimas

„Red Dot“ apdovanojimai skiriami tik ypatingo dizaino ir aukštos kokybės prietaisams. Tarptautinės „Red Dot“ komisijos apdovanojimas – šis, visų siekiamas, apdovanojimas skiriamas tik ypatingo dizaino ir aukštos klasės kokybės prietaisams, pasižymintiems novatoriškomis technologijomis ir sprendimais. 2019 metais, JIMMY pristatė savo naujos kartos itin galingus belaidžius dulkių siurblių modelius – JV85 Pro ir JV85. 2019 metais, šių modelių išskirtinis dizainas ir KingClean buvo apdovanoti prestižiniu „Red Dot“ apdovanojimu.

2019 m. – „Contemporary Good Design“ apdovanojimas
2019 m. – „Contemporary Good Design“ apdovanojimas

„Contemporary Good Design“, santrumpa CGD – tarptautinis „Red Dot“ skiriamas apdovanojimas už novatorišką ir išskirtinį prietaisų dizainą. CGD apdovanojimai skiriami tik tarptautinius standartus atitinkantiems prietaisams. 2019 metais, CGD apdovanojimas suteiktas išskirtiniam naujausių galingiausių KingClean belaidžių dulkių dizainui.

2020 m. – Vienas iš finalininkų „International Design Excellence Awards“ rinkimuose
2020 m. – Vienas iš finalininkų „International Design Excellence Awards“ rinkimuose

International Design Excellence Awards (IDEA) – viena iš ilgiausiai gyvuojančių ir prestižinių organizacijų. Ši organizacija buvo įsteigta siekiant įvertinti ir pripažinti išskirtinius pramoninio dizaino pasiekimus. Vėliau šios organizacijos apdovanojimai buvo pradėti skirti daugeliui kitų disciplinų, pvz., dizaino strategija, prekės ženklo kūrimas, veikla skaitmeninėje erdvėje ir kt.

2020 m. – „iF Design Award“ organizacijos skirtas apdovanojimas
2020 m. – „iF Design Award“ organizacijos skirtas apdovanojimas

„iF Design Award“ pripažintas kokybės ir išskirtinio dizaino arbitru. Šis apdovanojimas – vienas svarbiausių apdovanojimų visame pasaulyje. Apdovanojimas skiriamas ypatingo dizaino prietaisams vertinant jų atitiktį įvairių disciplinų keliamiems reikalavimams. „iF“ apdovanojimo ženklas – pripažįstamas visame pasaulyje. Ši organizacija yra viena iš seniausių ir ilgiausiai gyvuojančių apdovanojimų organizacijų visame pasaulyje.

2020 m. – „Good Design Selection Korea“ organizacijos skirtas apdovanojimas
2020 m. – „Good Design Selection Korea“ organizacijos skirtas apdovanojimas

„Good Design Selection“ – viena iš ilgiausiai gyvuojančių ir prestižinių organizacijų Korėjoje. Šios organizacijos apdovanojimai skiriami įvertinti išskirtinį prietaisų dizainą. „Good Design Selection“ skiria apdovanojimus kiekvienais metais už aukščiausius pramonės ir grafinio dizaino pasiekimus siekiant įgyvendinti išskirtinio ir nepriekaištingo dizaino pasiekimus. 2020 m. lapkričio mėnesį JIMMY F6 plaukų džiovintuvas buvo išrinktas „Good Design Selection“ apdovanojimo laimėtoju dėl išskirtinio dizaino pasiekimų pramoninio dizaino kategorijoje.

2024 - German Design Awards Winner
2024 - German Design Awards Winner

The German Design Awards set international standards for innovative design developments and competitiveness in the global market. Sirius three-in-one washer cleaner won a 2024 award in the category of Excellent Product Design Household, for ‘its striking, progressive-technical, dynamic design, reflects the demand for superior cleaning power and innovation down to the last detail’, as the jury stated.

Focus On Innovation For 28 Years

1994
1994

Inžinieriaus specialybę įgijęs P. Ni Zugen įkūrė Suzhou JinLaiKe Electric Co., Ltd gamyklą. Gamyklos plotą sudarė 2000 kvadratiniai metrai, įmonėje dirbo 60 darbuotojų ir veikė viena gamybos linija. P. Ni Zugen savo karjerą pradėjo vadovo grandyje, kuriant originalaus dizaino dulkių siurblius.

1996
1996

KingClean sėkmingai pristatė du dulkių siurblių modelius JC861 ir JC862. JC862 dulkių siurblio modelis buvo sėkmingai parduodamas rinkoje net 15 metų, nuo 1996 iki 2010. Šio modelio pardavimų skaičius siekia daugiau nei 3 milijonus vienetų ir tai yra sėkmingiausias KingClean kada nors pristatytas prietaisas. KingClean metinis prietaisų pardavimų skaičius išaugo iki 670,000.00 XNUMX ir įmonė tapo didžiausiu dulkių siurblių gamintoju ir tiekėju Kinijoje. Įmonė pakeitė savo pavadinimą į KingClean. Šis žingsnis buvo priimtas siekiant pasauliui pristatyti savo naująją viziją – tapti lyderiu buitinių valymo prietaisų pramonėje.KingClean sėkmingai pristatė du dulkių siurblių modelius JCXNUMX ir JCXNUMX. JCXNUMX dulkių siurblio modelis buvo sėkmingai parduodamas rinkoje net XNUMX metų, nuo XNUMX iki XNUMX. Šio modelio pardavimų skaičius siekia daugiau nei XNUMX milijonus vienetų ir tai yra sėkmingiausias KingClean kada nors pristatytas prietaisas. KingClean metinis prietaisų pardavimų skaičius išaugo iki XNUMX XNUMX ir įmonė tapo didžiausiu dulkių siurblių gamintoju ir tiekėju Kinijoje. Įmonė pakeitė savo pavadinimą į KingClean. Šis žingsnis buvo priimtas siekiant pasauliui pristatyti savo naująją viziją – tapti lyderiu buitinių valymo prietaisų pramonėje.

1997
1997

KingClean sukūrė pirmąjį didelės galios variklį Kinijoje. Minėtas 30,000.00 W galios variklis pasiekė daugiau nei 1200 apsisukimų per minutę greitį, taupė elektros energiją, nereikalavo daug pastangų atliekant techninės priežiūros darbus bei pasižymėjo puikiu tarnavimo laiku.

2011
2011

KingClean sukūrė „Turbo“ antgalį su šlavimo funkcija ir savo šalies rinkai pristatė du naujus dulkių siurblių modelius kietoms grindims valyti – T3 ir T5. Tai buvo viena iš pirmųjų pristatytų novatoriškų technologijų, kuri padėjo išpopuliarėti „LEXY“ prekiniam ženklui ir bendrovei pakilti į 2 vietą rinkoje bei padidinti užimamą rinkos dalį nuo 5 % iki 15 % per ateinančius dvejus metus.

2014
2014

KingClean (KCL) sukūrė pirmąjį didelės siurbimo galios variklį Kinijoje. Variklį sudarė ličio baterija ir nuolatinės srovės variklis be šepetėlių, galintis pasiekti iki 80,000 apsisukimų per minutę greitį. Dulkių siurbliams pritaikytas nuolatinės srovės variklis be šepetėlių, galintis pasiekti iki 80,000 apsisukimų per minutę greitį buvo įvertintas XNUMX vietos apdovanojimu „China Home Appliances Technology Progress“ organizacijos rinkimuose.

2015
2015

KingClean sukūrė belaidį dulkių siurblį „Magic M8“ su „Super“ skaitmeniniu varikliu ir itin didele siurbimo galia. Šie siurblių modeliai buvo visiška priešingybė anksčiau kurtiems modeliams ir turėjo istorinės reikšmės tolesnei dulkių siurblių technologijų raidai. Šie modeliai pasižymėjo itin patogiu valdymu, funkcionalumu ir didele siurbimo galia. M8 modelio našumas pastūmėjo pasaulinio lygio kartelę, o KingClean užregistravo, net 18 šiame modelyje naudojamų, technologijų patentų. 2015 m. gegužės mėn., KCL buvo įregistruota ir įtraukta į Šanchajaus vertybinių popierių biržą.. (Akcijų identifikacinis nr. – 603355)

2017
2017

Sukurtas pirmasis išmanus oro ventiliatorius. Šis ventiliatorius pasižymėjo itin tyliu veikimu ir automatiškai valdomu natūralaus oro srautu, kuris buvo tiekiamas apjungiant 7 menčių sparnuotę ir kintamos galios variklį be šepetėlių. Šiam prietaisui buvo suteiktas „China Home Appliances Association Appland“ organizacijos apdovanojimas.

2018
2018

2018 m. kovo mėnesį, M95 modelis laimėjo „China Home Appliances Association Appland“ organizacijos apdovanojimą. Tais pačiais metais taip pat gimė naujas „Lake electric“ prekinis ženklas. JIMMY prekinis ženklas įnešęs žaismingų spalvų ir jaunatviškumo dulkių siurblių pramonėje. Šiandien, JIMMY sukurti prietaisai – yra parduodami ir pamėgti visame pasaulyje.

Karščiausios kategorijos